شما اینجا هستید : سالن بادی  -> درباره سالن های بادی >

درباره سالن های بادی

تولید و اجرای انواع سالن های بادی دو لایه PVC کاملا از جنس pvc الیاف دار انجام می گیرد که از یک لایه الیاف قوی در وسط و دو لایه pvc نرم که از زیر و رو الیاف منسوج را در بر گرفته که دیواره های سالن را تشکیل می دهند که لایه الیاف میانی به صورت عایق در وسط دو لایه جهت استحکام بیشتر بکار رفته است.
لازم به ذکر است جنس PVC الیاف دار ضد آب و دیر اشتعال بوده و در برابر سرما و گرما مقاوم می باشد و تغییرچشم گیری نمی کند.
این سالن ها کاملا از ستونها و سازه های بادی (pvc) ساخته شده و برای ساخت این سالن ها از هیچگونه جنس سخت و ترکیبی استفاده نمی گردد.
حمل و نقل این سالن ها حتی در متراژ بالای ۱۰۰۰ متر مربع به سهولت انجام می پذیرد، بدین ترتیب که بعد از جمع آوری و بسته بندی حجم سالن به ۵% اندازه واقعی کاهش یافته و با وسایل حمل و نقل سبک باری قابل جابجایی می باشد.
قابل توجه است بر خلاف حجم و اندازه غول پیکر این سالن ها (سالن های پرتابل) ، نصب و برپایی آن بسیار ساده و سریع و در زمان کمتر از یک ساعت قابل انجام می باشد و در نوع پرتابل آن نیاز به هیچ گونه فونداسیون نمی باشد.
وزن این سالن برای پوشش هر متر مربع بین ۸۵۰ تا ۱۶۰۰ گرم می باشد.
نیروی لازم جهت حمل و نقل ، جابجایی ، نصب و جمع آوری این سازه عظیم بادی در هنگام برپایی ۲ تا ۴ نفر می باشد.
فضای داخل این سالن ها (سالن های پرتابل) را می توان با استفاده از سازه های بادی تقسیم بندی کرد به صورتی که غرفه ها و سالن اصلی با هم باد شده تا یک مجموعه بادی یکدست داشته باشید.
سرمایش و گرمایش این سالنها به وسیله سیستم های هوا ساز و با توجه به نوع کاربری سالن در داخل و یا خارج سالن قابل نصب و بهره برداری می باشد که صرفاً نوع و ابعاد آن بسته به فضای داخلی تعریف می شود.
این سالن ها با توجه به نوع و کاربری آن دارای سیستم تهویه بوده و خروج هوا از سالن با توجه به blower قدرتمند تامین هوای آن باعث تغییر در ایستایی سالن نمی شود.
در تمام سطح داخلی این سالنها نصب و اجرای سیستم نور و صدا امکان پذیر می باشد.
سالن های بادی را می توان در چند تکه جداگانه ساخت تا در صورت لزوم از هر تکه به طور جداگانه استفاده شود.
ساخت این سالن ها و شکل هندسی زمین و فونداسیون نصب می تواند به صورتی انجام پذیرد که به چند شکل مختلف قابل نصب با شند. این سالنها را با توجه به منطقه آب و هوایی و نوع کاربری و شکل هندسی زمین و فونداسیون نصب می توان در اشکال و انواع متنوع تولید نموده، همچون غرفه های بادی – رستوران های بادی – کافی شاپ بادی – کیوسک بادی و دیگر فضاها.
لذا با توجه به توضیحات فوق ما به شما پیشنهاد می کنیم نسبت به این تکنولوژی تامل بیشتری داشته باشد، چرا که مهمترین مزیت این سالن ها سرعت در ساخت – نصب و بهره برداری و توجیح اقتصادی آن بوده و مهمتر اینکه در نوع خود بسیار زیبا ، جذاب ، و دیدنی و پر مخاطب می باشد و ما امنیت سرمایه شما را با گارانتی های معتبر فراهم نموده تا شما با طیب خاطر بهترین بهره برداری را از محصولات ما داشته باشید.
سالنهای مورد نظر با توجه به نوع کاربری ، مدت زمان مورد استفاده و نوع آب هوا به ۵ مدل تقسیم شده که مشخصات کلی آن بدین شرح و مشخصات فنی آن طبق جداول ذیل می باشد .
مشخصات کلی : طراحی و تولید انواع سالن های بادی در متراژ متغیر ۱۰ الی ۱۰۰۰۰ متر مربع قابل استفاده برای کلیه فضاهای چند منظوره ورزشی، آموزشی، تفریحی (شهربازی، پارک آبی، سینما)، نظامی، استخر و سونا، آزمایشگاه، بیمارستان، کمپ، پارکینگ، سمینار، همایش، جشن ها، نمایشگاه و …
عایق در برابر سرما، گرما، رطوبت، صوت، ضد حریق و ضد زلزله
استفاده از دیوار پایه (فونداسیون) برای سالن های ثابت دائمی
بدون نیاز به هیچ استراکچر و اسکلت نگهدارنده
قابل استفاده برای تمام فصول و شرایط آب و هوایی متغیر
دارای ژنراتور مولد برق (۲۰ کیلو وات) جهت برق اضطراری و یا مناطقی که فاقد برق شهری می باشند.
نصب تاسیسات جانبی، سیستم هواساز و تهیه هوا
با توجه به نوع کاربری این سالن ها استفاده از هر نوع کف سازی و کفپوش در داخل آن امکان پذیر می باشد همچون: کف پوش pvc، موزائیک، سیمان، آسفالت، چمن مصنوعی، کف پوش mini ،flex کفپوش گرانول لاستیکی و غیره
گارانتی از یک سال الی پنج سال با توجه به نوع سالن.
مدت زمان نصب و بهره برداری ۲ ماه پس از عقد قرارداد.
Copyright © Kala Bahman Pars Co., 2012. All Rights Reserved
طراحی سایت : ایران طراح